Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Стоматологическая клиника Proventus

18 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

09.06.20
Ярослав Попович
не рекомендую
11:44 09 июняЯрослав Попович
відсутня інформація українською мовою
09.06.20
Illa Tria
Таке безвідповідальне ставлення неприпустимо, тим більш для лікувальних установ.
08.06.20
Валентин Шермірзаєв
Не рекомендую. Послуги доступні лише для однієї національної меншини.
19:20 08 июняВалентин Шермірзаєв
Інтернет-представництва (в тому числі веб-сайти, веб-сторінки в соціальних мережах) органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, засобів масової інформації, зареєстрованих в Україні, а також суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні та зареєстровані в Україні, виконуються державною мовою. Поряд з версією інтернет-представництв (у тому числі веб-сайтів, веб-сторінок у соціальних мережах), виконаних державною мовою, можуть існувати версії іншими мовами. Версія інтернет-представництва державною мовою повинна мати не менше за обсягом та змістом інформації, ніж іншомовні версії, та завантажуватись за замовчуванням для користувачів в Україні.
25.05.20
владимир
Давно лечу зубы в Вашей клинике. Очень высокий уровень профессионализма. И щадящие цены. Много лет являюсь клиентом Вашей клиники.Специально езжу из Днепра в Кривой Рог. Хоть в Днепре и хорошие...
12.06.19
Андрей Колесник
Кривой Рог, Николаевское шоссе, 6
(Перекладено Google) Філатова 10. Не раджу нікому !!! Викачка грошей! Потрібні були позначки детя в обхідних листах дитячого садка і школи. Прийшли, заплатили за консультацію, а далі понеслась! Чи не поставлю позначку якщо нічого не полікуємо! Це що су .. таке ?! Ми не брали грошей і не готові зараз лікувати зуби, відповідь від расхваляемого всюди стоматолога, а скільки у вас грошей? Пздц !!! Гаразд, полікували обом дітям зуби, тяп ляп, йдіть на касу платите, заплатите, повернетеся за своїми документами. На касі немає здачі, йдіть розмінюйте! Коротше вимагання та шантаж !!! Ворогові цих тва ... не псувати !!! Бачать мати з двома дітьми і таке творять !!! Успіхів! (Оригінал) Филатова 10. Не советую никому!!! Выкачка денег! Нужны были отметки детяи в обходных листах детского сада и школы. Пришли, заплатили за консультацию, а дальше понеслась! Не поставлю отметку если ничего не полечим! Это что су.. такое?! Мы не брали денег и не готовы сейчас лечить зубы, ответ от расхваляемого везде стоматолога, а сколько у вас денег? Пздц!!! Ладно, полечили обоим детям зубы, тяп ляп, идите на кассу платите, заплатите, вернётесь за своими документами. На кассе нет сдачи, идите разменивайте! Короче вымагательство и шантаж!!! Врагу этих тва... не посоветую!!! Видят мать с двумя детьми и такое творят!!! Удачи!
12.05.19
Оксана Кузнецова
Кривой Рог, Николаевское шоссе, 6
(Перекладено Google) спасибі за лікування нашої всієї родини і знакомих.Качественно, з гарантіей.Рекомендую.не пожалеете.Лічно я, якщо б не потрапила в цю стоматологію, то вже б вставна щелепа була .... (Оригінал) спасибо за лечение нашей всей семьи и знакомых.Качественно,с гарантией.Рекомендую.не пожалеете.Лично я,если б не попала в эту стоматологию,то уже б вставная челюсть была....
12.02.19
Ольга UA
Кривой Рог, Николаевское шоссе, 6
(Перекладено Google) Адекватна консультація, чи не розводять на гроші. (Оригінал) Адекватная консультация, не разводят на деньги.
12.02.19
Лилия Ковальчук
Кривой Рог, Николаевское шоссе, 6
(Перекладено Google) Хороша стоматологія. (Оригінал) Хорошая стоматология.
04.11.18
Анастасия Богатырёва
Почитайте в Книге жалоб Запись 4.
03.10.18
Катя
более 100 отзывов
Отличная стоматология! Сделала чистку зубов, очень довольна! Убрали весь налет и даже зубной камень!
17.09.18
Валентина
более 100 отзывов
Хожу сюда к стоматологу! Отличный доктор, очень тщательно сделал ультразвуковую чистку!
12.07.18
Victor Sopilniak
Кривой Рог, Николаевское шоссе, 6
(Перекладено Google) Хороша клініка, привітний і професійний персонал, є комп'ютерний рентгенологічний апарат, надають всі види стоматологічних послуг. Два оглядових крісла в різних кабінетах. Особливо хочеться відзначити хорошу роботу молодий спеціалістки Дар'ї Сергіївни. Рекомендую цю стоматологію. (Оригінал) Хорошая клиника, приветливый и профессиональный персонал, есть компьютерный рентгенологический аппарат, оказывают все виды стоматологических услуг. Два смотровых кресла в разных кабинетах. Особо хочется отметить хорошую работу молодой специалистки Дарьи Сергеевны. Рекомендую эту стоматологию.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти